INGREDIENCE

Úvod INGREDIENCE

Ingredience

Produkty Crazy rumors jsou jen z těch nejlepších ingrediencí:

Certifikované BIO bambucké máslo (Butyrospermum Parkii)
Vylisované z ořechů karité - ovoce pěstovaného na bambuckém stromě, který se běžně nachází v Africe. Tyto ořechy jsou posbírány, sušeny na slunci a pak praženy.Výsledkem je jemné a krémové máslo s úžasnými léčivými vlastnostmi. Bambucké máslo obsahuje živiny, jako jsou vitaminy A a E a je známo, že obsahuje přírodní UV ochranu proti slunci. Denní používání bambuckého másla omezuje škodlivé účinky slunečního záření a zachovává pokožku hebkou a vláčnou.

Certifikovaný BIO jojobový olej (Simmondsia chinensis)
Vylisované ze semínek jojobového keře. Jojobový olej je velmi podobný přírodnímu oleji vylučovaným lidskou kůží, známý jako maz. Jojobový olej je snadno absorbován všemi typy pletí a ceněn pro své hydratační, léčivé a ochranné vlastnosti.

Macadamiový olej (Macadamia ternifolia)
Vylisovaný  z ořechů stromu Macadamia z rodné Austrálie. Tento olej zanechává pokožku jemnou a vláčnou. Macadamiový olej má také úžasné protizánětlivé vlastnosti a zklidňující účinky na podrážděnou pokožku.

Certifikovaný BIO extra panenský olivový olej (Olea Europaea)
Velmi oblíbený v oblasti Středomoří, olivový olej je získáván lisováním zralých oliv. Olivový olej je  velmi výživný a je známo, že reguluje přirozený hydratační systém. Olivový olej zklidňuje a zjemňuje pokožku, a je skvělý pro stimulaci a hojení pokožky.

Přírodní & Organické příchutě / éterické oleje
Paleta příchutí získaných jednoduchým destilačním procesem. Příchutě pochází z jednoho nebo více z následujících zdrojů v závislosti na konkrétní příchuti: koření, ovoce nebo ovocný džus, zelenina nebo zeleninový džus, bylinky, kůra, poupata, kořenů, listů nebo obdobných rostlinných materiálů. Přírodní  příchutě obsahují přírodní esence nebo extrakty získané z rostlin.

Kandelila/Kandelilový vosk (Euphorbia Cerifera)
Získané z listů kandelilového keře, který se nachází v horkých a suchých oblastech světa. Tento přírodní rostlinný vosk dává základ a lesk a působí jako zahušťovadlo ve výrobcích. Vytváří ochrannou vrstvu zabraňující vysušení a popraskání kůže a rtů. Kandelilový vosk je také široce používán jako přírodní alternativa k včelímu vosku.

Certifikovaný BIO karnaubský vosk (Copernicia Cerifera)
Extrahované z listů brazilské voskové palmy (Kopernicie voskonosné), také známé jako "strom života". Karnaubský vosk je jedlý a je známo, že má nejvyšší bod tání ze všech známých přírodních vosků na Zemi.

Sojový vosk (Glycine soja)
Sojový vosk je přírodní rostlinný vosk získávaný ze sojových bobů. Je biologicky odbouratelný a tím i šetrný k životnímu prostředí. Sojový vosk je ceněný pro své zpevňující vlastnosti a zároveň krémovou konzistenci, vláčnou na dotek.

Přírodní Stevia (Eupatorium Rebaudianum - Bertoni)
Objeven kmenem z Jižní Ameriky Bertoni ke konci 19 století. Stevia je  rostlina, která má úžasné sladící schopnosti, bez hromadění nežádoucích kalorií. Stevia je přírodní alternativou k umělému sladidlu sacharinu - syntetickému sladidlu běžně se vyskytujícímu v některých produktech péče o rty.

Slída
Přírodní, perleťový minerální pigment.
 
Oxid železnatý
Přírodní minerální pigment.
 
Oxid titaničitý
Přírodní minerální bílý pigment - je známo, že odráží světlo, a je považován za přírodní ochranu proti slunečnímu záření.
 
Vitamín E (tokoferol)
Přirozeně se vyskytující vitamín získavaný z potravin a rostlin. Vitamin E je nezbytný pro zdravou, vyživovanou kůži. Díky svým přírodním antioxidačním vlastnostem, Vitamín E slouží jako přírodní konzervační prostředek, čímž prodlužuje životnost výrobků.
Copyright 2015 - 2020 © balzamky.cz